Recenze klientů

MUDr. Luboš Jirgl

Šimkovi

Mgr. Aleš Říman

Vážený pane Hrdino, chtěla bych Vám i Vašim kolegům poděkovat za perfektně odvedenou profesionální práci a zároveň vysokou míru ohleduplnosti a pochopení. Prodej byl úspěšný i díky poutavé a krásně zpracované prezentaci. Pokud bude nějaké příště, určitě se na Vás obrátím. Ještě jednou moc děkuji.

Eva Zahrádková

Havlíčkův Brod

Spolupráce s vámi byla příjemná a nemusel jsem skoro nic řešit, což mě asi vyhovovalo nejvíce. Prezentace domu byla skvěle zvládnutá, výběr kupujících rovněž a papírově vše dopadlo jak mělo. Od začátku jsem měl pocit, že jsem v dobrých rukou. Děkuji za spolupráci

Igor Zahrádka

Havlíčkův Brod

Vás, pane Hrdino, jako realitního makléře, mohu všem vřele doporučit. Váš přístup k prodeji našeho domu byl velmi milý, vstřícný a profesionální. S podivem dnešní doby se dům překvapivě velice rychle prodal a věřím, že velikou zásluhu na tom máte Vy. Ještě jednou moc děkujeme a určitě Vás budu doporučovat všem v blízkém okolí.

Zuzana Patočková

Hledáte profesionálního a spolehlivého makléře? Pak jste u pana Lukáše Hrdiny na správné adrese. Přes pana Hrdinu jsem řešila koupi vesnického statku v Jižních Čechách. Díky jeho profesionálnímu přístupu proběhlo vše bez zbytečných průtahů a komplikací. Pan Hrdina zařídil veškeré záležitosti s koupí, katastrálním úřadem a předáním nemovitosti rychle a ochotně. Všechny termíny platily tak, jak byly domluveny. I veškeré mé dotazy, které jsem na pana Hrdinu často kladla i mimo pracovní dobu, byly okamžitě zodpovězeny. Pana Hrdinu mohu díky jeho znalostem a dovednostem každému jen doporučit, a to nejen při koupi, ale i prodeji. Ráda bych zde zmínila vysokou úroveň jeho prezentace nemovitostí na internetu, jejichž přesný popis a výborná fotografická dokumentace dokáže jistě oslovit početnou klientelu. Ze spolupráce s pane Hrdinou jsem naprosto nadšená, nejen kvůli jeho profesionalitě, ale i jeho sympatickému jednání a příjemné komunikaci. Zcela určitě se na něj v budoucnosti zase ráda obrátím a navíc ho vřele doporučím i lidem v mém okolí.

Bc. Kristina Lachout

Vídeň

K výběru realitního makléře jsme se snažili přistoupit pečlivě. Kontaktovali jsme několik realitních kanceláří, abychom se jich vyptali na smluvní podmínky. Bohužel, jak jsme se přesvědčili na svou kůži, ne vždy je férový přístup samozřejmostí. Dále nás zajímalo, jak by prodej náší nemovitosti probíhal v jejich režii, a v neposlední řadě jsme také posuzovali, jak na nás daný makléř působí. Protože jaký udělá první dojem na nás, takový bude zřejmě budit i na potencionální zájemce o naši nemovitost. Ale především jsme chtěli všechny starosti s prodejem hodit za hlavu a svěřit ho někomu, komu můžeme naprosto důvěřovat. Teď s odstupem času můžeme říci, že se nám naše volba velmi vydařila. Pan Hrdina nás mezi všemi ostatními zaujal nápaditou prezentací jím nabízených nemovitostí. Nádherné fotografie s vkusným a originálním textem, který jako by byl psán od srdce a který mezi nudnou šedí nepřeberného množství inzerátů, kterých je plný internet, prostě zaujme. Po následném telefonním hovoru jsme cítili, že jsme konečně našli makléře, u kterého bude náš dům v dobrých rukou. Pan Hrdina byl vstřícný, ochotný obětovat i svůj volný čas o víkendu či svátcích. A tudíž slovo dalo slovo a ve velmi krátké době byla naše nemovitost již nabízena potencionálním zájemcům. Prezentace naší nemovitosti byla velmi povedená. Dokonce byly vytvořeny pro náš dům vlastní webové stránky, které doplňovaly daný inzerát a nabízely případným zájemcům více fotografií. Budoucího majitele pro naši nemovitost se panu Hrdinovi podařilo najít v rekordním čase, a to za pouhé 2 dny po uveřejnění inzerátu. S profesionalitou a lehkostí nás provedl i následujícími formalitami od podpisu smluv až po předání nemovitosti novému majiteli. Spolupráce s panem Hrdinou byla pro nás radost. Svou práci dělá s láskou, s velkým nasazením a na profesionální úrovni. Velmi si ho vážíme i pro jeho spolehlivost, přehled v oboru a osobní a empatickým přístup. Nemohli jsme si přát lepšího makléře. Tímto bychom mu chtěli velmi poděkovat za výborně odvedenou práci a popřát mnoho dalších úspěchů nejen v profesím životě.

Manželé Svobodovi

Hledáte spolehlivého makléře, kterému můžete 100% důvěřovat? Pan Lukáš Hrdina, kterého znám již delší dobu, mi byl velkou oporou při prodeji bytu v Jihlavě. Měla jsem s jeho prací výborné zkušenosti již v případě hledání podnájmu před několika lety a nyní jsem neváhala a svěřila prodej do jeho rukou. Jsem naprostý laik a navíc moje trvalé bydliště bylo zcela mimo dosah prodávané nemovitosti. Zajistil mi kompletní servis od začátku do úspěšného konce tak, že jsem nebyla nucena se jakkoliv o prodej starat. Dokonce mi poradil i s některými finančními záležitostmi nad rámec působení realitní kanceláře. Vše vyřídil vždy obratem a na profesionální úrovni. Jeho služby můžu jedině doporučit! Moc děkuji!

MUDr. Šárka Jedličková

Hradec Králové

Absolutní nasazení, profesionální a zároveň lidský přístup, 100% spolehlivost.

MUDr. Iva Kosinová

Vrchlabí

Vážený pane Hrdino, Zdravím a tímto si dovoluji Vám písemně vyjádřit poděkování za prodej nemovitostí mojí maminky paní Jany Mühlfaitové ve Šlapanově na podzim r. 2020. Maminka mi udělila plnou moc na zprostředkování a zařízení prodeje těchto nemovitostí. Písemnou cestu volím nejen vzhledem k současné epidemiologické situaci v naší zemi, ale také proto, aby moje písemné sdělení a vyjádření mohlo býti dáno na vědomí vedení Vaší realitní kanceláře, eventuelně i Vašim dalším potencionálním zákazníkům. Pane Hrdino, Vás jsem si při první návštěvě Vaší realitní kanceláře vybrala náhodně dle navštívenek s Vaší fotkou, které mi předložila k výběru Vaše paní sekretářka. V době mojí návštěvy jste nebyl v kanceláři momentálně přítomen. Přála jsem si, aby prodej proběhl ve Vaší realitní kanceláři v Havlíčkově Brodě, i když již 42 let žiji a pracuji v Praze. S Vysočinou mě pojí dětství a studium na střední škole v Havlíčkově Brodě a dodnes i několik celoživotních přátelství. Na základě mých zkušeností při prodeji nemovitostí s Vámi osobně i s Vaší realitní kanceláří, bych ráda vřele doporučila Vaše služby dalším eventuelním zákazníkům. Váš osobní, lidský i profesionální přístup ke mě (a myslím, že mohu mluvit i za kupující stranu) byl příkladný a vzorný. Vaše komunikace se mnou, nepříznivě ovlivněná současnou epidemiologickou situací, byla vždy vstřícná, laskavá, s úplným spolehnutím na smluvené termíny schůzek, telefonických rozhovorů i on-line komunikace, včetně odborné stránky postupu a správnosti v dokumentaci, týkající se prodeje nemovitostí. Vyřizoval jste za mě i záležitosti, které nebyly Vaší povinností (od září 2020 jsem dosud nemohla vycestovat mimo Prahu) několikrát jste také navštívil i moji maminku v domě s pečovatelskou službou v Havlíčkově Brodě z administrativních důvodů a byla potěšena i Vaší návštěvou osobně. Tímto i od ní vyřizuji pozdrav a poděkování za Vaše služby a empatické chování i přístup. Pane Hrdino, přeji vám mnoho dalších spokojených klientů, osobní i profesní spokojenost, úspěchy a hlavně hodně zdraví. S úctou

MUDr. Pavla Melicharová

Praha

Profesionální, vtipný, dlouhodobě spolupracujeme pouze s Lukášem Hrdinou, pokud řešíme prodej nemovitosti, zároveň jej doporučuji známým.

Kadečkovi

Havlíčkův Brod